Osobní dopis pro majitele firem, CEO a manažery 

David Kolář, Founder MasterMindklub.cz

27-05-2022, Praha

Hezký den.

Jste majitel firmy, CEO, podnikatel nebo manažer? Máte jasnou vizi, cíle a víte kam chcete dojít? Posouváte právě teď svou firmu o krok vpřed? Umíte spolupracovat? Investujete do lidí a víte, že to je ta správná cesta k růstu?

Skvěle! Budeme si rozumět.

Když jsem v roce 2018 zakládal MasterMind klub a pozval na Slack prvních pár kamarádů, majitelů firem, netušil jsem, že nás dnes bude více jak 140. Už vůbec jsem netušil, jak moc mě samotného tato skupina posune dopředu a pomůže mi vytvořit unikátní produkt, kde hlavní roli hraje sdílení know-how a vzájemná pomoc k růstu. Co mi udělalo ještě větší radost je, že ten posun nezažívám pouze já, ale i ostatní členové.

Jaroslav Fabián, marketingový ředitel Eset

V případě, že máte chuť a odvahu se zavázat k úspěchu, k vlastnímu rozvoji a makání na vlastních cílech, je MasterMind klub prostředím, kde najdete obdobně smýšlející skupinu podnikatelů a manažerů řešících mnohdy ještě složitější situace, než máte na krku právě vy. Občas je ozdravné jen pochopit, že ve stejné situaci jsou i jiné firmy a většinou najdete společně minimálně další krok k řešení.  Máte-li dotaz, můžete ho položit. Máte-li problém, můžete ho řešit. Máte-li know-how, rádi ho nasdílíte. Bezpečné prostředí vzájemné podpory expertů z různých oblastí podnikání je přínosem pro každodenní strasti ve vedení firem. Když už víte, že všechno nevíte, přijďte prostě do MasterMind klubu hledat řešení. Víc hlav, víc ví. Navíc vám neprojde prokrastinace ani lhaní si do vlastní kapsy a to mě baví.

Rezonuje to s vámi? Získejte pozvánku a kvalifikujte se.

Všechny žádosti jsou posuzovány individuálně formou kvalifikačního hovoru.

Princip, díky kterému můžeme všichni růst?

Přines hodnotu a dostaneš zpět co potřebuješ. Toto je jedna z našich základních hodnot v MasterMind klubu. Jsme živá komunita schopných a vědomých lidí, kteří si uvědomují, že spolupráce a vlastní aktivita je jediná cesta k růstu. 

Prostředí a nástroje, které nám v tom pomáhají

Nestojíme na obláčku, nescházíme se u kafe ani u piva. Neprokecáme 90 minut na Zoomu, aniž bychom si něco neodnesli. Pracujeme a tvoříme hodnoty pomocí dlouhodobě prověřených nástrojů, které má k dispozici každý náš člen.

Kmenová MasterMind skupina

Uzavřená skupina. 7-10 lidí. Setkání 1x14dní na 90 minut. Předem připravené téma, povinná účast. Odpovědnost, schopnost přijímat a poskytovat zpětnou vazbu. Dlouhodobý růst ve skupině.

Tématická MasterMind skupina

Tématická skupina pro všechny členy. Setkání 1x14 dní na 60minut.  #sales #marketing #IT #digitalizace #finance #pravo #hr

Hot Seat

Když má někdo problém, nebo stojí před nějakou výzvou posadíme ho do horkého křesla, svoláme členy a ti mu pomohou hledat nejlepší řešení.

Aplikace Slack

Okamžitá interakce mezi členy na Slacku. Potřebujete kontakt, informaci, rychlou validaci nápadu? Napíšete na Slack a během pár minut maximálně hodin máte odpověď.

Žijeme i v offline světě a budujeme vztahy napříč komunitou

Několikrát týdne se vidět na Zoom hovoru je efektivní a rychlé. Uvědomujeme si ale, že vztahy, které jsou v podnikání tak důležité se lépe tvoří při osobním setkání. Podívejte se na sestřih videa z jedné z našich offline akcí.

Proč je nutné se kvalifikovat a proč nejsou dveře otevřené pro každého

Od začátku co MasterMind klub tvoříme si jako komunita zakládáme na hodnotách, které každý člen ctí a je s nimi dopředu seznámen. 

  • jsme ODPOVĚDNÍ
  • jsme OTEVŘENÍ ZPĚTNÉ VAZBĚ
  • jsme POKORNÍ
  • jsme PŘIPRAVENI POMOCI
  • jsme INOVATIVNÍ

Vše co uvnitř komunity najdete jsme si vytvořili sami. Každý jeden člen přináší své unikátní know-how, které je ochoten s ostatními sdílet a to nás dělám tím čím jsme. Proto chceme s každým novým potenciálním členem mluvit. Chceme znát jeho hodnoty, očekávání a znalosti, které může komunitě nabídnout.


Kvalita produktu je totiž přímo úměrná kvalitě lidí uvnitř.


Nové členy nehodnotíme podle toho jaký mají obrat nebo zisky. Důležité jsou pro nás jeho hodnoty, postoje a chuť zapojit se do tvorby kolektivního know-how.

Schopnost přijímat a dávat zpětnou vazbu

Jakou zpětnou vazbu bych od vás na tento osobní dopis dostal? Negativní nebo pozitivní? Ať už by byla jakákoliv, hledal bych v tom příležitost k růstu. Pokládal bych vám další otázky co mohu zlepšit a očekával další příliv konstruktivní zpětné vazby, která nás oba posune vpřed. Přizval bych si další členy MasterMind klubu a našel cestu, jak tento osobní dopis vylepšit, tak aby předával to co skutečně potřebuji. Možná bych díky tomu ušetřil desetitisíce investované do reklamy nebo několik desítek hodin mého času. Podobně jako naše členka Šárka Pelikánová :)

Šárka Pelikánová, zakladatelka Connect Economic Group s.r.o.

Své členství v MasterMind klubu vnímám jako jednu z nejlepších investic za minulý rok. Navíc jsem ušetřila desítky tisíc korun za načerpání užitečného know-how, a hlavně za eliminaci zbytečných chyb v mém podnikání. Členové mě totiž upozornili na některé potenciální rizika mých plánových kroků, a nebo se mnou sdíleli zkušenosti při řešení obdobných problémů.

Byznys i silné komunity se staví na silných lidech, proto píšu vám

To, že se tento osobní dopis dostal až k vám není náhoda. Víme, že chcete růst a společně si můžeme pomoci. Můžete jít daleko a dlouho. Nebo daleko, ale s někým, kdo vám na cestě pomůže. Zarezonovali s vámi naše hodnoty? Vidíte příležitost vašeho růstu ve sdílení know-how a spolupráci?

Otevíráme dveře a připravujeme novou kmenovou skupinu pro 7 členů.

Pohlédněte na své podnikání z jiné sociální bubliny a připojte se k lidem, kteří jsou ochotni spolupracovat, předávat si hodnotné informace a navzájem si pomáhají.

3 kroky schvalovacího procesu, které jsou před vámi

KROK Č. 1: ZASLÁNÍ POZVÁNKY

V prvním kroku si na e-mail nechte nechat pozvánku v které najdete další instrukce pro další kroky a také se dozvíte více o naší komunitě.

KROK Č. 2: KVALIFIKAČNÍ DOTAZNÍK

Jakmile odbdržíte pozvánku budete vyzváni k vyplnění krátkého kvalifikačního dotazníka, kde nám povíte více o tom co děláte a jaké jsou vaše cíle. 

KROK Č. 3: ONLINE SCHŮZKA

Vyberete si termín kvalifikačního online hovoru se zakladatelem komunity, kde si přátelsky popovídáte a zjistíte jestli je klub pro vás, nebo ne. 

Všechny žádosti jsou posuzovány individuálně formou kvalifikačního hovoru.

Nyní už je to na vás.


Těším se na vás na případném kvalifikačním hovoru.


S úctou a pozdravem

David Kolář, Founder MasterMindklub.cz

info@mastermindklub.cz
Zákaznická podpora 8:00 - 16:00

+420 602 653 629

Business Laboratory s.r.o.
Rybná 716/24

110 00 Praha 1

IČO: 07266961, CZ07266961

© 2019 Businesss Laboratory s.r.o. 

Obchodní podmínky